Дорожнє будівництво
Дорожнє будівництво
Донецьк, 83054, г. Донецк, ул. Экономическая, 34а, оф.312

Пенекрит - ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ тріщин, швів, СТИКОВПЕНЕТРОН

77 грн
Купити
Код 83642
Постачальник Дорожнє будівництво
Сайт постачальника rwrd.prom.ua
Виробник Penetron
Країна виробник Росія,США
Одиниця виміру кг
Оцінка

Опис

Опис

Суха будівельна суміш, складається із спеціального цементу, кварцового піску певної гранулометрії, запатентованих активних хімічних добавок.
Призначення

Гідроізоляція тріщин, швів, стиків, сполучень, примикань, введень комунікацій в статично навантажених збірних і монолітних бетонних конструкціях.
Особливості

Відрізняється високою міцністю, відсутністю усадки, володіє хорошою адгезією до бетону, металу, цегли й натуральному каменю.
Примітка

Застосовується тільки в поєднанні з « Інструкція по застосуванню

Змішати суху суміш з водою в такій пропорції: 200 грамів води на 1 кг «Пенекріта», або 1 частина води на 4 частини «Пенекріта» за обсягом. Вливати воду в суху суміш (не навпаки!). Вид приготовленої суміші - густий пластілінообразний розчин. Готувати таку кількість розчину, яку можна використовувати протягом 30 хвилин. Під час використання розчин регулярно перемішувати. Повторне додавання води в розчин не допускається. Розрахунковий витрата розчину в перерахунку на суху суміш визначається виходячи з щільності розчину, яка становить 4,5 кг/дм3 (наприклад, при штробі 20x20 мм витрата складає 1,8 кг / м.п.).
Упаковка

25 кг, 10кг, 5 кг.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції