Дорожнє будівництво
Дорожнє будівництво
Донецьк, 83054, г. Донецк, ул. Экономическая, 34а, оф.312

Ремонт міжпанельних швів

1 грн
Замовити
Код 89208
Постачальник Дорожнє будівництво
Сайт постачальника rwrd.prom.ua
Одиниця виміру 1 м.п
Оцінка

Опис

Увага! Низька якість герметизації міжпанельних швів приводить до промерзання стін, протечкам, протягам, вогкості, утворенню цвілі, грибка.

Хороша гідро-термоізоляція можлива за умови добре герметизованих швів. В іншому випадку очікуються великі витрати на опалення і часті ремонти. Не боріться з наслідками - усуньте причину закривши шви! Завдяки вчасно проведеної герметизації швів можна підняти температуру в приміщенні на 3-5-ть градусів, а також видалити всі вищевказані проблеми.

У компанії «Дорожнє будівництво» роботи по закладенню міжпанельних швів (стиків) виробляються досвідченими фахівцями у відповідності з усіма діючими технологічними вимогами.

Використовуються тільки найкращі будматеріали, які мають державні сертифікати. Ми пропонуємо робіт по закладенню стиків у всьому домі або в окремій квартирі.

Навіщо потрібна герметизація швів у панельних будинках?

Поліпшення шумоізоляції стін. Закладення швів дозволяє відгородитися від вуличних звуків. Особливо це важливо для будівель побудованих поряд з проїжджою частиною.

Збереження тепла. З практики, ремонт швів дозволяє підвищити температуру в приміщеннях приблизно на 3-5 градусів за Цельсієм.

Усунення сирості. Волога, потрапляючи в приміщення з вулиці, може бути причиною розлучень, вогкості і появи цвілі на стінках. Герметизація стиків, таким чином, може зберегти здоров'я людей і зовнішній вигляд приміщення після ремонту.

Видалення зі протягів. Протяги - поширена причина захворювань. Крім того, вітер з вулиці може призвести до псування покриття стін, відшарування дорогих шпалер і т.д.

Якщо Ви мрієте про комфортний і теплом будинку - Вам потрібна герметизація панельних швів в Донецьку і Донецької області від компанії ТОВ «Дорожнє будівництво»! У нас працюють працьовиті досвідчені та висококваліфіковані фахівці, тому Ви можете бути впевнені в якості виконуваних робіт. Ми даємо гарантії. Ми раді бути Вам корисними!

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Інші пропозиції