Дорожнє будівництво
Дорожнє будівництво
Донецьк, 83054, г. Донецк, ул. Экономическая, 34а, оф.312

Про нас

Виробник матеріалів системи ПЕНЕТРОН компанія ICS / Penetron International Ltd. є світовим лідером у виробництві матеріалів для гідроізоляції, захисту та відновлення бетону. Компанія сертифікована за системою якості ISO 9001.

Систему матеріалів Пенетрон застосовують на об'єктах промислового, житлового та спеціального будівництва в 92-х країнах світу більше 50-ти років. Проникаюча гідроізоляція Пенетрон є унікальною системою захисту бетону від води та агресивних середовищ.

Ексклюзивним виробником і постачальником продукції Пенетрон на євразійському просторі є Група Компаній «Пенетрон-Росія».

ТОВ «Дорожнє будівництво» є офіційній дилерській компанією ЗАТ «ГК Пенетрон-Росія» в м. Донецьк, Україна.

Основа ефективності матеріалів марки Пенетрон - у високу проникаючу і гідроізолюючої здатності сумішей. Компоненти суміші, проникаючи в бетон, утворюють у ньому не руйнуються дрібні кристали, які перешкоджають найменшого проникненню води в бетон. При цьому бетон зберігає паропроникність.

Здійснена правильним чином гідроізоляція бетону, здатна звичайному будівельному бетону надати якості «вічного» матеріалу.

Конкурентні переваги компанії:

Всі гідроізолюючі матеріали мають нагороди, сертифікати якості та відповідності, що підтверджують високу якість продукту.

Товари / Послуги:

ТОВ «Дорожнє будівництво» пропонує гідроізолюючі добавки в бетон марки ПЕНЕТРОН (ПЕНЕТРОН, Пенекрит, ПЕНЕПЛАГ, ВАТЕРПЛАГ, ПЕНЕТРОН АДМІКС, Пенебар і скрепі РЕМОНТНО для відновлення бетону). Реалізуємо протиморозні добавку «НК» Виконуємо роботи по гідроізоляції бетонних і з / б конструкцій, будівельні роботи (утеплення, ремонт під ключ, висотні роботи тощо)

Місто:

Донецьк, Донецька область

Адреса компанії:

83054, г. Донецк, ул. Экономическая, 34а, оф.312

Час роботи:

С 8-30 до 17-30

Контактна особа:

Екатерина

Телефон:

Факс:

(062) 210-25-87

Сайт:

rwrd.prom.ua